causes

Jak udowodnić zdradę, zdobyć dowody zdrady?

czw., 06/21/2018 - 15:06 admin

Podejrzewasz zdradę? Zachowanie Twojego męża czy żony zmieniło się od jakiegoś czasu. Wychodzenie pod byle pretekstem, mnóstwo niespodziewanych spraw do załatwienia, częste delegacje, nadgodziny, nieodbierane telefony stały się częstym elementem Waszego związku? Próba znalezienia obiektywnych przyczyn takiego zachowania nie pomogła? Pytania o ich wyjaśnienie stają się przyczyną kłótni i wywołują agresję partnera czy partnerki? Paragony z restauracji w kieszeniach spodni czy portfelu na pokaźne sumy ? Dwa bilety do kina na film, na którym nie byliście razem? Zablokowany dostęp do jego czy jej telefonu, który ostatnio stał się przedmiotem szczególnej troski?  

Zanim zdecydujesz się na samodzielne udokumentowanie niewierności za pomocą dostępnych w sklepach akcesoriów podsłuchowych czy rejestrujących dobrze się zastanów. Możesz narazić się na ewentualny zarzut naruszenia dóbr osobistych ze strony małżonka czy partnera, partnerki. Dzisiaj niestety często spotykany, szczególnie gdy zdrada faktycznie miała miejsce i udało się ją wykazać. Dlatego metody pozyskania dowodów muszą być w pełni legalne, żeby można było wykorzystać je w sądzie.  

Jeśli nie jesteś w stanie zdobyć wiarygodnych świadków, najlepiej z udokumentowaniem sytuacji za pomocą filmu czy zdjęcia, nie posiadasz przypadkowo znalezionych w waszym komputerze maili, będących wymianą korespondencji, ewidentnie świadczących o zatajanej przed Tobą bliskiej relacji z inną osobą. Przez przypadek nie odkryłaś czy odkryłeś kompromitujące zdjęcia na portalach społecznościowych, to same podejrzenia, paragony z restauracji, nawet hotelu czy bilety do kina na niewiele mogą się zdać.  

Pomoc detektywa z uprawnieniami zawodowymi, działającego w oparciu o przepisy prawa, na podstawie koncesji może okazać się rozwiązaniem pewniejszym i co ciekawe tańszym od zdobywania dowodów na własną rękę. Legalny materiał dowodowy wraz z zeznaniami bezstronnych świadków będzie w sądzie Twoją mocną stroną i pozwoli udowodnić zdradę małżeńską, partnera lub partnerki.

 

Usługi detektywistyczne STORM dotyczące zdrady: 

Pozyskiwanie dowodów zdrady  a

Wróć do porad