causes

Zdrada - podejrzewasz zdradę, co robić?

czw., 06/21/2018 - 15:06 admin

Wychodzenie pod byle pretekstem, mnóstwo niespodziewanych spraw do załatwienia, częste delegacje, nadgodziny, nieodbierane telefony…


Taka sytuacja w każdym związku powinna niepokoić ale czy od razu podejrzewać zdradę?
Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie jak długo trwa „inne” zachowanie męża, żony, partnera
czy partnerki? Czy mąż, żona wyraźnie unika odpowiedzi na pytania związane z niespodziewanym wyjściem do pracy, czy na spotkanie z kolegą lub koleżanką? A może nad wyraz szczegółowo, tłumaczy każde takie zachowanie? Czy broni dostępu do swojego telefonu, komputera?


Jeśli faktycznie tak wcześniej nie było, możesz się niepokoić. A może dopiero teraz zaczęło Tobie to przeszkadzać a było tak zawsze?
Przestajesz akceptować zachowania męża, żony, partnera czy partnerki, stają się dla Ciebie przykre…
Próbowałaś, próbowałeś o tym porozmawiać? Powiedzieć co czujesz? Powiedzieć w sposób spokojny i pełen troski o wasz związek a nie w formie wyrzutów zranionego ego?


Wyobraźnia, doświadczenia innych, o których się nasłuchałaś czy nasłuchałeś, spotęgowane emocjami, budują często bardzo subiektywny obraz rzeczywistości. Emocje i układanie sobie w głowie scenariusza zdarzeń bez konfrontacji z możliwymi do ustalenia faktami nie służą rozwiązaniu pojawiających się problemów w związku. Szukanie ewentualnych dowodów zdrady na własną rękę może tylko pogorszyć sytuację. Jeśli przypuszczenia się nie potwierdzą a nasz partner, partnerka, mąż czy żona dowie się o ukrywanych podejrzeniach i sprawdzaniu będzie to ewidentny dowód braku zaufania, będącego podstawą każdego związku i bliskiej relacji, nie mówiąc już o małżeństwie. Podważenie tego fundamentu zaufania może strasznie zranić i stać się przyczyną rozpadu związku.
W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem może być pomoc kogoś z zewnątrz, nie związanego emocjonalnie z naszym partnerem czy partnerką, potrafiącego zachować dystans i obiektywizm.


Zlecenie sprawdzenia wierności współmałżonka, partnera czy partnerki firmie detektywistycznej może być w tych okolicznościach bardzo wskazane, gdyż pozwoli uniknąć ewentualnych konsekwencji
niesłusznych podejrzeń a szybciej i pełniej ukaże stan faktyczny. W przypadku potwierdzenia niewierności, pozwoli ją udowodnić.

Usługi detektywistyczne STORM dotyczące zdrady: 

Pozyskiwanie dowodów zdrady  a

Wróć do porad